Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
x

REZERVASYON FORMU

x

Anınızı bizimle paylaşın :)

KUMKAPI OLİMPİYAT 2 MİNAS RESTAURANTA HOŞGELDİNİZ

1 Yeni mesajınız bulunmaktadır.

Copyright © 2016 Olimpiyat 2 Minas.

0 (212) 517 22 40

Site arama yap...

1967 yılında Kör Agop’un mekanı olarak kurulan  Restaurantımız daha sonra yerini yegeni Minas’a bırakmıştır. Kumkapı’nın en eski mekanlarından biri olan mekan 1992 yılında OLİMPİYAT 2 MİNAS Restaurant olarak devam etmektedir.1992 yılında Garson olarak başlayan Vedat YAMAÇ’in  ilerleyen senelerde İsletmeciliğini yaptığı Mekanımız KUMKAPI’da  hizmet vermektedir.
 
Kumkapı’da balığın en güzel yenilebileceği kendine has fasıl müziği ve eğlencenin adresi olan mekanımızda müsterilerimizin istegi üzerine FASIL eşliginde Kışın 200 ve Yazın 300 KİŞİ kapasiteli restaurantımız yenilenen tarihi mimarisi ile müsterilerine farklı bir ambiyans yasatmaktadır.

Eğlence,şık atmosfer ve iyi bir hizmetin yanısıra çok özel lezzetler sunan, Restaurantımızın mönüsünde,geleneksel Osmanlı mezeleri ve Kör Agop’un ermeni sıcak pilaki,ciger yahnisi yer almaktadir. Mezelerden sonra mevsimine göre değişen taze balık çesitleri ara sıcaklar ,deniz mahsülü  zeytinyağlı mezeler, mevsim salatalari, ve tatlı çesitlerimizden oluşan özel lezzetler sunulmaktadır. Her masada farklı dilden bir sohbete tanık olabileceğiniz Kumkapı’da yemek sırasında en seçkin müzisyenlerden olusan her aksam geleneksel Türk müziklerini dinleme (canlı fasıl) olanağına da sahip olabilirisiniz.Eğlencesi ve lezzeti uluslararasi bir marka haline gelmis olan Avrupa  Baskenti Istanbul’un tarihi semti Kumkapı’da OLİMPİYAT 2MİNAS RESTAURANT'ta  eğlence geç ve vakitlere kadar devam etmektedir.

 
Kış sezonunda açık hava mekanlarımızda doğalgaz ısınma sistemi ile sizlere sıcak bir atmosfer sunmakta olup, sigara kullanan müsterilerine rahat bir ortam sağlamaktadır.